Grąžinimas / Garantija

Nepanaudotos prekės su gamybiniu ar vizualiniu broku gali būti grąžintos per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Gamybinį arba vizualinį broką turinti prekė pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami už ją sumokėti pinigai.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Pirkėjas gali pasinaudoti nustatyta teise pakeisti nepatikusią prekę dėl jos spalvos, dydžio, modelio ar komplektiškumo;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kurį Jums Pardavėjas atsiųs el. paštu, kai tik Pardavėjas gaus pranešimą su pageidavimu grąžinti prekę.
  • jeigu Pardavėjui grąžinta prekė buvo panaudota, sugadinta, pakeista ar kitaip neatitiks prekinės išvaizdos reikalavimų, pardavėjas pasilieka teisę Pirkėją informuoti apie nustatytus trūkumus ir nepriimti grąžinamos prekės.
  • Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individualiai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos. Negrąžintinų prekių sąrašą nustato LR įstatymai.
  • Pirkėjas yra atsakingas už prekės siuntimo Pirkėjui, prekės grąžinimo bei pakartotinio pristatymo išlaidas. Pardavėjas gražina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus (neįskaitant pristatymo išlaidų). Pakartotinas pristatymas kainuoja 3 Eur.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 14 d.d. po to, kai atsakingas darbuotojas nustato, jog prekė yra netinkamos kokybės.

DĖMESIO: Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, GIFTLAND.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217”

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account