Taisyklės

Taisyklės:

 1. Pirmiausia apsižvalgykite vienoje ar keliose skiltyse, pvz., Dovanos JAM ir JAI, VAIKAMS, NAUJOS PREKĖS ar ŠVENTĖMS. Jei norite pamatyti viską iš karto – paspausti VISOS PREKĖS
 2. Jei norite daugiau informacijos apie kurios nors prekės kainą, dydį ar idėjas, kur ją būtų galima panaudoti – ją rasite paspaudę ant nuotraukos.
 3. Jei išsirinkote tai, ką norite įsigyti ar padovanoti, tuomet kitas žingsnis – paspausti Į KREPŠELĮ.
 4. Pasirodžiusiame puslapyje yra JŪSŲ KREPŠELIS – galite tęsti ir papildyti krepšelį kitomis prekėmis
 5. KREPŠELYJE labai svarbu yra pažymėti PRISTATYMO BŪDĄ: galima prekę gauti paštomatu visoje Lietuvoje (parinksime jums patogiausią paštomatą pagal pateiktus adresus) arba kurjeris pristatys Jums tiesiai į namus, arba Lietuvos pašto darbuotojai pristatys į Jūsų nurodytą adresą.
 6. Kai KREPŠELYJE yra visa tai ko norite, ir PRISTATYMO BŪDAS jau pasirinktas, tuomet paspauskite APMOKĖJIMAS.
 7. Pasirodžiusiame puslapyje užpildykite visus duomenis. Labai svarbu teisingai įvesti telefono numerį, nes į jį gausite SMS žinutę, kuri praneš, kad siuntinys jau atkeliavo į Jūsų pasirinktą paštomatą ar Jūsų pašto skyrių.
 8. Jei norite, kad Jūsų duomenys išliktų ir nebereikėtų jų kartoti, kai kitą kartą darysite užsakymą, pažymėkite varnelę prie SUKURTI PASKYRĄ?
 9. Pasirinkite APMOKĖJIMO BŪDĄ.
 10. Kai visa tai jau padaryta, paspauskite PATEIKTI UŽSAKYMĄ.
 11. Iškart sulauksite el. laiško, kuriame bus Jūsų užsakymo duomenys.
 12. Užsakymas yra patvirtinamas tuomet, kai mokėtina suma atkeliauja į nurodytą banko sąskaitą.
 13. Ir paskutinis žingsnis – užsakymas, į nurodytą paštomatą ar Jūsų namus, atkeliauja greičiausiai per 24 valandas ir ne vėliau kaip per 48 valandas, o mes laukiame patvirtinimo iš Jūsų, kad siuntinukas tikrai pasiekė gavėją. Labai džiaugiamės sulaukę ir nuotraukų bei atsiliepimų:)
 14. Kažkas blogai?
  Grąžinimas, Garantija

P.P.S. Jei įsigyjate prekių už 30 Eur. ir daugiau – siuntimas Jums nieko nekainuos!*

Turite klausimų, pasiūlymų ar idėjų, norite didesnio kiekio savo šventei ar norite paspartinti prekės gavimą – rašykite arba skambinkite, ką nors sugalvosime. Laiškų laukiame el. paštu info@giftland.lt arba telefonu +370 68391421


*Nemokamas pristatymas galioja atsiskaičius už prekes iš karto per el. bankininkystę. Taip pat BŪTINA renkantis pristatymo būdą pasirinkti "Nemokamas pristatymas".