Prekių pristatymas


Visi užsakymai už 30 EUR ir daugiau Lietuvoje pristatomi NEMOKAMAI!!!*Pristatymo būdas

Pristatymo mokestis
Pristatymo laikas
Pastabos
LIETUVOS PAŠTAS
2,00 €
2 – 5 darbo dienos
Siunta bus išsiųsta registruotu paštu. Ji bus pristatyta Jūsų nurodytu pristatymo adresu arba į artimiausią pašto skyrių.
OMNIVA paštomatas

2,10 €

arba

3,40 

1 – 3 darbo dienos

Siunta bus pristatyta į artimiausią OMNIVA paštomatą pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą. Apie siuntą būsite informuoti SMS žinute su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu. 

Norint atsiskaityti banko kortele atsiimant prekes OMNIVA paštomate taikomas papildomas 1,30 € mokestis. Tokiu atveju, pristatymo mokestis būtų 3,40 €.

OMNIVA kurjeris

2,80 € **

arba

4,10 € **

1 – 3 darbo dienos

Siuntą pristatys kurjeris pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą.

Norint atsiskaityti OMNIVA kurjeriui grynaisiais pinigais taikomas papildomas 1,30 € mokestis. Tokiu atveju, pristatymo mokestis būtų 4,10 €.

 *Užsisakius prekių už 30 eu ir daugiau renkantis prekių pristatymo būdą BŪTINA pasirinkti "Nemokamas pristatymas", tik tuomet bus taikomas toks pristatymas. Nemokamas pristatymas išsiunčiamas į artimiausią Omniva paštomatą ir galioja tik atsiskaičius už prekes iš anksto per el. bankininkystę. 

**Pristatymo mokestis negalioja pristatymui į Kuršių Neriją.

Yra galimybė prekes pristatyti į kitas šalis. Dėl siuntimo išlaidų kreiptis tel. +370 67496339 arba el. paštu info@giftland.lt