Giftland įžymybės

POPULIARIAUSI PRODUKTAI

Antistresinė medinė lazdelė

2.20
Jaučiate stresą, siūlome įsigyti antistresinę medinę lazdelę!
Kitas po spinerio išrastas stresui mažinti daiktas, tai medinė lazdelė. Puikus būdas sumažinti stresą, atsipalaiduoti ir praleisti laiką.
Spalva: balta arba salotinė

Atidarytuvas „Protezas”

2.17
Šmaikštus, juokingas atidarytuvas puiki dovana jaunuoliui, kolegai, vyrui ar tėčiui!

Daržo pirštinės su antgaliais

4.87
Daržo pirštinės su antgaliais itin praktiškos ir patogios atliekant sodo darbus: kasant, grėbiant ir sodinant sėklas, nes ant vienos pirštinės yra 4 tvirto plastiko antgaliai, palengvinantys žemės apdirbimą. Be to, šios naujoviškos pirštinės puikiai apsaugos rankas sodininkaujant. Puiki dovana mamai,anytai ar žmonai.

Gėrimo žaidimas „suk rodyklę”

3.20
Šmaikšti, juokinaga dovana vakarėlių liūtui. O gal Jūs organizuojate pas save namuose įdomius vakarėlius, tai su šia stiklinaite tikrai sugalvosite įvairių vakarėlių žaidimų!

Kojinės „Doleris”

3.79
Kojinių pora "Doleris" tiks tiek paauglei tiek pinigus vertinančiai moteriai!

Kojinės Bosui

3.30
Spalio 16-tąją būtinai pasveikinkite savo Bosą, t.y. įmonės savininką, įmonės direktorių, tiesioginį Jūsų vadovą ar net šeimos galvą (žmoną ar vyrą)! Kojinės su užrašu, puiki dovana su linksma potekste – puikios nuotaikos užkratas visam kolektyvui.

Kūrybinis rinkinys vaikams

2.00
Į rinkinį įeina: dėlionė, spalvinimo lapai su 5 flomasteriais ir susilankstantis/suklijuojamas vėžlys. Tinka nuo 3 metų

Lipni kaladėlių juosta

4.57
Lipni kaladėlių juostelė, tai originali ir praktiška lanksti lipni juosta vaikams ir suaugusiems, kuri sužadins jūsų vaizduotę, kai statysite pastatus. Tai puiki dovana tiems, kurie mėgsta konstrukcijų žaidimus, nes ši juosta gali beveik bet kokį paviršių paversti pamatais ant kurių galima statyti blokinius žaislus net ir mažiausiai tikėtinose vietose (kampuose, išlenktuose paviršiuose, ant sienų ar baldų). Spalvinga juosta, suderinama su „Lego“ kaladėlėmis.    

PRENUMERUOTI NAUJIENAS